Fantastyczny sezon w wykonaniu zawodniczki GIANT

23.09.2013

Maja Włoszczowska (GIANT Pro XC Team) tegoroczny sezon z pewnością może zaliczyć do udanych. Wśród licznych sukcesów największe to medale mistrzostw świata, Europy oraz Polski, a także udane występy w Pucharze Świata.

żródło: informacja prasowa GIANT Polska

Maja Włoszczowska tuż za podium Pucharu Świata

18.09.2013

Ósme miejsce podczas ostatnich zawodów Pucharu Świata w kolarstwie górskim w norweskim Hafjell zajęła zawodniczka GIANT Pro XC Team, Maja Włoszczowska. Dało jej to ostatecznie czwartą lokatę w klasyfikacji generalnej.

Eva Lechner i Marek Konwa znów najlepsi!

30.06.2013

W piątek triumfowali w sprintach - w niedzielę sięgnęli po zwycięstwo w Jelenia Góra TROPHY Maja Włoszczowska MTB Race. Tegoroczne zawody z cyklu Lang Team Grand Prix MTB należały do Włoszki i Polaka. Wśród Pań wygrała Eva Lechner. Wśród panów najlepszy był Marek Konwa.

Eva Lechner i Marek Konwa wygrali sprinty w Jeleniej Górze

28.06.2013

Eva Lechner (Colnago Farbe Sudtirol) wśród pań i Marek Konwa (Superior Brentjens MTB Racing Team) wśród panów wygrali wyścigi sprinterskie, rozpoczętych w piątek  w Jeleniej Górze zawodów kolarskich z cyklu Lang Team Grand Prix MTB.


Jelenia Góra ponownie stolicą MTB

26.06.2013

28 i 30 czerwca Jelenia Góra zmieni się w stolicę polskiego i światowego kolarstwa MTB. Pierwsza trójka Pucharu Świata, pierwsza trójka Mistrzostw Europy, cztery zwyciężczynie zawodów Pucharu Świata i sześć byłych Mistrzyń Świata - taką obsadę będą miały kobiece zawody Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race. Wyścig po raz trzeci z rzędu zorganizuje Lang Team. W środę (26 czerwca) odbyła się uroczysta konferencja, zapowiadająca imprezę.

Maja Włoszczowska brązową medalistką mistrzostw Europy!

24.06.2013

Maja Włoszczowska, zawodniczka GIANT Pro XC Team, zajęła trzecie miejsce podczas mistrzostw Europy odbywających się w Bernie. Warto dodać, że trzy najlepsze kolarki czempionatu w Szwajcarii zobaczymy już wkrótce w Jeleniej Górze, podczas Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race.

« Poprzednia , 1 , 2 , Następna »